Понедельник, 06 Март 2017 12:32

23 лютого 2017 року відбувся семінар компанії АСКОН «Сучасні технології САПР та PDM для освіти». Державний економіко-технологічному університеті транспорту (Київ), на базі якого проводився захід, зібрав в цей день більш ніж 120 викладачів вищих та середніх спеціальних навчальних закладів з усіх регіонів України, що поділилися між двома спеціалізованими секціями – «Машинобудування» та «Архітектура і будівництво».

Величезну зацікавленість викликала, перш за все, освітня ініціатива «Будь інженером», спрямована на те, щоб популяризувати інженерні професії та підвищити якість підготовки майбутніх спеціалістів, впроваджуючи у навчальний процес системи автоматизованого проектування та методики їх  використання. Для підвищення кваліфікації викладачів компанія двічі на рік (літом, та взимку) проводить «Школи АСКОН», а для заохочення студентів та школярів регулярно проводяться спеціалізовані такі конкурси, як «Майбутні АСи КОМП'ютерного 3D-моделювання» та «Мастер Renga». Підтримує АСКОН й Всеукраїнські студентські олімпіади, в яких використовуються системи КОМПАС-3D та САПР ТП ВЕРТИКАЛЬ.

Пожвавлення у залі викликала також доповідь доцента кафедра програмного забезпечення обчислювальної техніки і автоматизованих систем Придністровського державного університету ім. Т.Г. Шевченко, який розповів про використання в навчальному процесі САПР КОМПАС-3D у поєднанні з пристроєм для 3D-друку. Разом з доповідачем, гості заходу мали змогу пройти усі етапи навчального проекту від постановки завдання і 3D-моделювання, до друку робочих прототипів і збірки готового пристрою.

Особливо учасники семінару зацікавились ідеєю побудувати в рамках учбового закладу «віртуальне навчальне підприємство»: не є секретом, що можливості попрацювати на заводі чи у КБ у реально PLM-середовищі, яке містить критично важливі для виробничої та комерційної діяльності дані, у студентів зазвичай майже немає, тож учбовим закладам, які бажають випускати дійсно кваліфікованих спеціалістів, необхідно розгортати таке середовище на власній базі. Для того, щоб це було можливим, компанія АСКОН готова не лише поставляти вузам відповідне професійне програмне забезпечення, а й надавати методичну та методологічну допомогу, бо саме методики використання ПЗ роблять рішення насправді ефективними.

 

Цікавою для слухачів виявилась і можливість організувати на базі навчального закладу авторизований учбовий центр АСКОН, щоб надавати послуги з навчання не тільки студентам і школярам, а й підприємствам у своєму регіоні.

У перерві та після закінчення доповідей гості семінару ще довго спілкувалися з доповідачами, ставили різноманітні питання про представлені програмні продукти, та про порядок їх отримання й використання у навчальному процесі. Було сказано чимало слів вдячності за семінар, доповіді, а також за надану можливість скачати матеріали заходу та дозвіл на їх використання викладачами у своєї професійної діяльності та для представлення рішень АСКОН у своєму вузі. «Спасибі Вам, і вашій компанії АСКОН за проведений семінар! Інформацію, яку ви нам надали, будемо впроваджувати в навчальний процес», – зазначив, зокрема, доцент Національного університету «Львівська політехніка» Колесник Костянтин Костянтинович, а представники Дніпродзержинського вищого професійного училища навіть розмістили статтю про захід на ресурсі свого навчального закладу.

Последнее изменение Вторник, 07 Март 2017 08:18

© ООО "АСКОН-КР", 1994-2020

Информация о сайте
Машиностроительный комплексАрхитектура и cтроительствоНефтегазовый комплекс
ПриборостроениеАтомная промышленностьХимическая промышленность
СудостроениеПроизводство автокомпонентовГорно-металлургический комплекс

Закрыть список